Nasi specjaliści

Prowadzone przez nas Centrum Zdrowia to miejsce, w którym świadczymy pomoc medyczną pacjentom z Targówka oraz okolic. Zatrudniamy lekarzy mających różne profesje, dzięki czemu oferujemy szeroki zakres usług. Każdy z pracowników na naszej stronie internetowej posiada swoją sylwetkę, dzięki której możesz sprawdzić czym się zajmuje oraz w której poradni przyjmuje.

Lekarz prywatnie Targówek

W Centrum Zdrowia Medita pacjentów przyjmują lekarze mający różne specjalizacje. Wśród nich znajdują się alergolodzy, chirurdzy, dermatolodzy, endokrynolodzy, ginekolodzy, kardiolodzy, neurolodzy, ale także okuliści, ortopedzi, otolaryngolodzy, psychoterapeuci, laryngolodzy, rehabilitanci oraz urolodzy. Na wizytę z nimi można umówić się bez wychodzenia z domu przy pomocy intuicyjnego formularza, dostępnego na naszej stronie internetowej. Wystarczy uzupełnić go swoimi danymi, a także wybrać specjalizację, która Cię interesuje oraz wpisać dane lekarza. W odpowiedzi na wiadomość pacjentom udzielana jest odpowiedź zwrotna z proponowanym terminem wizyty. Rejestrować można się również telefonicznie.

Lekarz Targówek

Nasze prywatne Centrum Zdrowia Medita działa od poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00. Usług nie świadczymy natomiast w soboty i niedziele. Dla jeszcze większej wygody pacjentów, w zakładce kontakt umieszczona została mapa przedstawiająca wszystkie lokalizacje, dzięki czemu bez trudu można znaleźć tą najbliższą.

Zatrudnieni lekarze udzielają pacjentom konsultacji, a w razie jakichkolwiek komplikacji kierują na dalsze badania w celu precyzyjnej diagnozy. W ramach usług świadczona jest także diagnostyka obrazowa – badania USG, RTG, Doppler, ale również Mammografia. W większości placówek pacjenci mogą zapisać się również na badania krwi, moczu oraz kału - przeprowadzenie ich nie wymaga skierowania, może być zlecone przez medyka lub wykonane na prośbę pacjenta.

W ramach naszych usług zajmujemy się także rehabilitacją pacjentów, mającą na celu przywrócenie równowagi mięśniowej. Stosowana jest również u osób cierpiących na bóle stawów, mających wady postawy oraz wracających do pełnej sprawności po złamaniach i zwichnięciach.