Konsultacje lekarskie i diagnostyka - Medita

Zobacz wszystkie usługi

Aktualności


Zdrowie jest najważniejsze. Dlatego jeżeli cierpisz na różnego rodzaju dolegliwości bólowe, masz problemy z kręgosłupem, dokuczają Ci alergie lub po prostu gorzej się ostatnio czujesz – najwyższy czas wybrać się do lekarza. Pamiętaj o tym, że w ramach profilaktyki warto regularnie się badać, by być w stanie szybko rozpoznać chorobę, jeżeli taka się pojawi. Przychodnie specjalistyczne Medita to miejsce, gdzie możesz zapisać się na wizytę do lekarza oraz wykonać potrzebne badania. W placówkach odbywają się zarówno konsultacje lekarskie, jak i rehabilitacja. Wykonywane są również badania obrazowe oraz laboratoryjne, a także zabiegi specjalistyczne.

Na miejscu oferowane są konsultacje medyczne z zakresu chirurgii, dermatologii, dietetyki, ortopedii, ortodoncji, neurologii i wielu innych specjalizacji. W przychodniach Medita można również wykonać badania słuchu, panel alergologiczny, badanie USG z konsultacją ginekologiczną. Istnieje także możliwość wykupienia zestawu zabiegów fizykoterapeutycznych oraz masaży. W ofercie placówek znajdują się bowiem pakiety umożliwiające wykonanie niektórych badań bądź zabiegów w niższej cenie.

Medita posiada oddziały w rożnych częściach Warszawy. W zakładce „Placówki” dowiesz się, w jakim oddziale realizowane są usługi z interesującego Cię zakresu.

Partnerzy