Wkładki igli z włókna węglowego - HIT!

Wkladki igli promocja na strone

Czy możliwa jest korekcja i stabilizacja stóp z zachowaniem naturalnej mobilności? Z wkładkami igli to żaden problem! Wkładki igli z włókna węglowego są jedynym w swoim rodzaju, wysoce elastycznym wyrobem medycznym, który łączy w sobie interaktywny i zachowawczy sposób działania. Zastosowanie włókna węglowego zapewnia odpowiednie wsparcie a wraz z systemem indywidualnie dopasowanych trzpieni, możliwe jest korygowanie ustawienia stopy do prawidłowej pozycji, równocześnie nie usztywniając naturalnej mobilności.

Produkty igli oferują dostęp do pełnego zakresu nowych opcji leczenia za pomocą wkładek. Każdą wkładkę można dostosować indywidualnie przy użyciu punktów, które stymulują podeszwę stopy i mogą być umieszczane w odpowiednich miejscach, a podczas leczenia szybko przemieszczane. Wkładki igli dają dużo więcej możliwości. Pozwalają łagodzić napięcia w układzie ruchowym, optymalizują biomechanikę, pomogą też w leczeniu schorzeń, takich jak: płaskostopie, ostroga piętowa, zapalenie ścięgna Achillesa. Zredukują odciski, ból i zmęczenie nóg.

Badanie postawy ciała, konsultacja z doborem wkładek i wizyta korekcyjna

Proponujemy Państwu najkorzystniejszy wariant trzy w jednym, który obejmuje badanie postawy ciała na profesjonalnym sprzęcie, konsultację i dobór wkładki przez specjalistę, a także wizytę korekcyjną już po określonym czasie użytkowania wkładek.

Badanie na profesjonalnym sprzęcie, jakim jest podoskop

Podoskop to niewielkie urządzenie do oceny rzeczywistego obrazu stóp. Pozwala rzetelnie sprawdzić rozkład sił na stopie i zdiagnozować nieprawidłowości. Podczas badania pacjent staje na urządzeniu, co pozwala na ocenę kształtu stóp, obecności zgrubień na skórze i odcisków, sposobu obciążania przodostopia, śródstopia i palców. Możliwe jest szybkie zdiagnozowanie anatomicznych wad stóp. Samo badanie jest proste i bezbolesne. Zalecane jest wszystkim dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym, młodzieży oraz dorosłym.

Konsultacja i dobór wkładki przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów

Nasi specjaliści zadbają o Wasz komfort podczas badania, zapytają również o historię leczenia, przebyte rehabilitacje i operacje. Dzięki badaniu podoskopowemu, specjaliści zdobędą wiele cennych informacji o Waszych stopach i postawie, co następnie pozwoli na dobór odpowiedniego rozwiązania korekcyjnego. Rehabilitanci odpowiedzą również na wszelkie nurtujące pytania.

Wizyta korekcyjna

Po określonym czasie użytkowania wkładek, macie możliwość ponownej konsultacji w Przychodni Medita w celu omówienia zaobserwowanych zmian i dokonania badania porównawczego. Pozwoli to na uzyskanie pełnego obrazu postępu fizjoterapii. Podczas wizyty korekcyjnej będzie również możliwość – wedle potrzeby – dobrania bardziej korzystnego wariantu wkładek.

Konsultacje, badania podoskopem oraz dobór wkładek wykonujemy w Porani przy ul. Balkonowej 4

 

TYLKO TERAZ WIELKA PROMOCJA!

Badanie postawy oraz dobór wkładki ortopedycznej

(cena zawiera indywidualnie dopasowaną wkładkę oraz wizytę kontrolną)

380 zł

 

Wkładki igli z włókna węglowego – dlaczego są takie skuteczne?

Wysoką skuteczność zapewni Wam dokładne badanie, profesjonalna konsultacja z naszymi specjalistami oraz indywidualnie wykonane wkładki ortopedyczne! Ocena wad stóp metodą odbicia lustrzanego na podoskopie pozwala w szybki sposób wykryć wiele schorzeń, m.in. płaskostopie, koślawość palucha czy stopę wydrążoną. Ponadto, samo urządzenie dostarcza wielu podstawowych informacji niezbędnych w trakcie diagnozowania i terapii wszelkich schorzeń. A produkty igli oferują dostęp do pełnego zakresu nowych opcji leczenia tych dolegliwości za pomocą wkładek.

 

System trzpieni korygujących pozwala na precyzyjne przystosowanie wkładki do każdego pacjenta, pozwalając uzyskać efektywną i trwałą korekcję będącą sukcesem terapii stóp. Niepowtarzalny, opatentowany system wkładek z włókna węglowego jest dynamicznym i wysoce elastycznym środkiem pomocniczym, który łączy w sobie sensomotoryczny i zachowawczy mechanizm działania. Różne rozmiary i modele wkładek igli umożliwiają zmianę zakresu ich działania w trakcie terapii. Nawet dla najbardziej wymagających użytkowników, jakimi są dzieci!

 

Warianty do wyboru:

Wkładki igli są wkładkami pozwalającymi dopasować się do indywidualnych potrzeb pacjenta. W ofercie Medi odkryjecie mnóstwo modeli wkładek do wyboru:

  • Igli Active – przeznaczone dla osób aktywnych fizycznie, amortyzują siły powstające w wyniku kontaktu stopy z powierzchnią, dodatkowo zapewniają świeżość stopy w bucie
  • Igli Allround – zapewniają uczucie przyjemnego komfortu w bucie, podpierają łuk poprzeczny stopy i rozkładają nacisk równomiernie na powierzchnię całej stopy
  • Igli Business – przeznaczone do obuwia wizytowego i butów na niskim obcasie, hamują rozwój bakterii powodujących nieprzyjemny zapach i zapewniają dobrą stabilność
  • Igli Style – cienkie wkładki przeznaczone dla modnych butów na wysokim obcasie, zapewniają suchość w bucie, i co ważne zapewniają dobrą stabilność
  • Igli Comfort – wkładki z dodatkową miękką wyściółką, zapewniają zwiększony komfort użytkowania, jak również niwelują napięcie mięśniowe
  • Igli Junior – pozwalają zabezpieczyć najmłodszych Pacjentów już od pierwszych kroków
  • Igli Control – pozwalają na prawidłowe kontrolowanie ruchu stopy podczas przetaczania stopy z pięty na palce
  • Igli Heel Spur Light – lekkie wkładki, które zabezpieczają ostrogę piętową, są stosowane w celu maksymalnego odciążenia stanu podrażnienia
  • Igli Slim – wkładki o szczególnie wąskim profilu przeznaczone do obuwia o wąskiej konstrukcji, pomagają w zapobieganiu kontuzjom i urazom w wyniku przeciążeń
  • Igli Hardboot – sportowe wkładki przeznaczone do butów z twardą podeszwą oraz butów trekkingowych, eliminują uczucie drętwienia i mrowienia stóp

 

Wciąż się zastanawiasz czy warto?

Wkładki igli to skuteczne wsparcie Twoich stóp na co dzień i w wyjątkowych sytuacjach! Stanowią również idealne uzupełnienie terapii w gabinecie fizjoterapeuty czy lekarza ortopedy, pozwalając osiągać rewelacyjną poprawę i widoczne efekty, nosząc wkładkę w codziennym obuwiu. Pierwsze efekty są widoczne niemal od razu po dopasowaniu wkładek do stopy i buta. Natychmiast poprawiają mechanikę chodu, a już po około 6-8 tygodniach podczas wizyty kontrolnej można zaobserwować jak poprawiło się rozłożenie nacisku na podłoże, trwale wyprowadzając wszelkie wady i dolegliwości. Co ważne, podczas wizyty kontrolnej specjalista ocenia postęp terapii i jeśli jest taka potrzeba, modyfikuje ustawienie trzpieni na tej samej wkładce, uzyskując kontynuacje i pogłębienie procesu pracy z Pacjentem, bez potrzeby zakupu kolejnego zestawu.

 

Zapraszamy do naszej Przychodni na ul. Balkonowej 4 na badanie stóp podoskopem oraz indywidualny dobór wkładek z określeniem celu i planu terapii.

 

Szczegółowe informacje pod numerem tel. 22 518 26 55 lub bezpośrednio w Przychodni.

Wkladki igli aktywni Wkladki igli dzieci Wkladki igli na co dzien

________________________________

Treści prezentowane na portalu medita.pl mają charakter informacyjno-edukacyjny. Celem artykułów jest przekazywanie wiedzy praktycznej,  inspirowanie konsumentów do dalszego zgłębiania wiedzy, a także zachęcanie do prowadzenia świadomego i zdrowego stylu życia. Informacje z naszego serwisu nie zastępują porady lekarskiej i nie należy ich traktować jako wytycznych postępowania medycznego. Jeśli potrzebujesz konsultacji lekarskiej, zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie, gdzie czekają na Ciebie nasi specjaliści: https://medita.pl/pl/uslugi/konsultacje-lekarskie/.